Monitoring wizyjny IP (CCTV)

Monitoring przestrzeni publicznej

monitoring Statystyki policyjne nie kłamią. Co roku na terenie całego kraju dokonywanych jest kilkaset tysięcy włamań, kilkadziesiąt tysięcy rozbojów z czego blisko połowa w miejscach publicznych. Stosowanie monitoringu wizyjnego prowadzi do radykalnego zmniejszenia zdażeń i znacząco podnosi ich wykrywalność. Jednak same kamery to nie wszystko. Aby system działał skutecznie i sprawnie konieczna jest ścisła współpraca już na etapie projektowym. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w projektowaniu, budowie i utrzymaniu systemów monitoringu IP dla Gminy Kościan czy Gminy Czempiń

Dzięki Naszej sieci światłowodowej oraz radiowej istnieje możliwość instalacji punktów CCTV praktycznie w każdym miejscu na terenie działania sieci CZEMPIN.NET. Pomagamy także tworzyć i wdrażać polityki bezpieczeństwa związane z dostępem, przetwarzaniem i utrwalaniem materiałów zgromadzonych przez monitoring. Dzięki temu personel, który na codzień będzie obsługiwał system, jest odpowiednio przeszkolony w zakresie obowiązujących przepisów prawa.

Monitoring firm

monitoring Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją firmę przed dostępem osób niepowołanych, na bierząco monitorować pracę swojego przedsiębiorstwa a także wykrywać i przeciwdziałac kradzieżą i nadużyciom ze strony personelu, polecamy inwestycję w system monitoringu przemysłowego.

Nasze rozwiązania pozwalają na integrację monitoringu wizyjnego z systemami kontroli dostępu (karty magnetyczne, biomeria) oraz rejestratorami czasu pracy (systemy wejścia-wyjścia). Rozwiązania te pomagaja optymalizować działania w firmie oraz usprawniają rozliczenia czasu pracy.

Projektowane i budowane przez nas systemy umożliwiają takze pełną integrację z centralkami alarmowymi oraz zewnętrznymi firmami ochroniarskimi. Dodatkowo kompletny system monitoringu połączony z alarmem pozwala na duże negocjacje z firmami ubezpieczeniowymi co wymiernie przekłada się na koszty prowadzenia działalności.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klientów Biznesowych