Internet dla Firm

Skalowalne rozwiązania telekomunikacyjne dla Firm

business

BIZNES DSL i BIZNES SYMETRYCZNY to usługi tworzone z myślą o kompleksowym zaspokajaniu potrzeb firm, hoteli i instytucji. Stosowane przez nas, nowoczesne i sprawdzone rozwiązania gwarantują naszym Klientom wygodę, niezawodność oraz bezpieczeństwo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim standardom świadczonych usług, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom niezawodności i jakości we wszystkim co robimy.

Dla Klientów biznesowych i instytucjonalnych proponujemy następujące usługi:


 • Symetryczny i Asymetryczny dostęp do internetu
 • Transmisja danych - łącza IP VPN i dzierżawa włókien
 • Pakiety Gwarancji SLA
 • Kolokacja serwerów i macierzy w naszej serwerowni
 • Ochrona przed atakami DDoS
 • Projektowanie i budowa skalowanych rozwiązań Hot-spot dla firm
 • Błyskawiczna obsługa

  business

  Zapewniamy priorytetowe traktowanie klientów biznesowych, poczynając od etapu wyceny i ofertowania, przez instalacje i uruchomienie usługi, kończąc na obsłudze serwisowej w trakcie trwania umowy. Dzięki Gwarancji SLA nasi klienci maja pewnośc maksymalnego czasy reakcji z naszej strony oraz odpowiedzialności za zakontraktowane usługi.

  Adresy Publiczne IPv4

  Zasoby adresacji IP są skończone i wyczerpane w 90%. Wszyscy nasi klienci biznesowi w standardzie otrzymują stałe zewnętrze adres IP. Ich ilość uzależniona jest od wybranej usługi ale także od wymagań klienta.

  Dla większych firm, które poszukują rozwiązań BGP pomagamy w uzyskaniu własnego numeru AS oraz adresacji IP, służąc jednocześnie jako upstream do jej rozgłaszania w sieci Internet.

  Loaklna obsługa techniczna

  business

  Nasza firma słynie z błyskawicznej obsługi zgłoszeń Klientów. Możemy to realizować dzięki lokalnym wyszkolonym ekipom technicznym, gotowym do działania przez 24h / 7 dni w tygodniu. Dodatkowo całodobowy monitoring sieci pozwala na natychmiastową reakcję na incydenty techniczne.


  Wiemy, iż czas to pieniądz, dlatego działamy błyskawicznie. Często diagnozujemy problem jeszcze zanim Klient dokona zgłoszenia usterki.

  Atrakcyjne Ceny

  Wybierając naszą ofertę macie Państwo gwarancję atrakcyjnej ceny. Śmiało konkurujemy z ogólnokrajowymi jak i lokalnymi operatorami telekomunikacyjnymi jednak nigdy nie bedziemy najtańsi. Nasza firma stawia w 100% na jakość a jakość kosztuje.

  Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klientów Biznesowych