Dla Deweloperów

deweloper

Wsparcie na etapie projektu i budowy

Nasza firma doradza oraz pomaga deweloperom w optymalnym zaprojektowaniu a potem także w budowie nowoczesnej sieci teletechnicznej w budynkach. Wiedza oraz umiejetności techniczne naszych pracowników umożliwiają rozwiązywanie problemów budowlanych już na etapie planowania, co znacząco przekłada się na finalny koszt budowy

Światłowód w budynkach mieszkalnych to nie tylko nowość, to już także obowiązek ustawowy dla budynków wielorodzinnych. Dodatkowo obecność cyfrowych mediów o najwyższych możlwiosciach - takich jak internet światłowodowy oraz telewizja 4K, stanowi dodatkową kartę przetargową przy finalizowaniu umów zakupu nieruchomości przez Klientów.


Budowa sieci w budynkach wielorodzinnych

Nasza firma posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w budowie sieci wewnątrzbudynkowych. Realizujemy podobne projekty na własne potrzeby jak i na zamówienie firm trzecich tj. innych operatorów telekomunikacyjnych oraz deweloperów. Do naszych klientów należą Orange Polska, INEA, MK-NET, NetOnSky czy Inetgroup West oraz Everest-Development.

Światłowód w budynkach jednorodzinnych

deweloper

Współpracujemy z deweloperami oraz inwestorami indywidualnymi przy projektowaniu i budowie sieci światłowodowych na osiedlach budynków jednorodzinnych. Wspólnie ustalamy trasy przebiegu kabli i budujemy przyłącza do każdego budynku. Działamy błyskawicznie, fachowo i czysto przywracając teren inwestycji do zastanego wcześniej stanu.

Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonego wykonawcy sieci a zarazem dostawcy najnowocześniejszych usług - zapraszamy do kontaktu z nami.